Україна вже 9 рік бере участь у всесвітній кампанії Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week 2023).

Метою є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

Ми також не стоїмо осторонь цієї події. Вчора спільно з Людмила Крамар і учнями ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі провели тренінг на тему «Особистий бюджет», поговорили про те, кого ми вважаємо фінансово грамотним (вела к.е.н., доцент Кафедра економіки та фінансів ТНТУ Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя - Наталія Тимошик) , а також прослідкували історію розвитку нашої гривні (проводив к.е.н., викладач ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі Тимошик Михайло).

Розвинути фінансову грамотність підсилу кожному. Фінансова грамотність вбереже від необдуманих рішень в нестабільні періоди, дозволить заощадити кошти чи грамотно ними розпорядитись.

"Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє".