Приємна новина!

Цього тижня Вченою радою ТНТУ прийнято рішення щодо видачі Голич Наталії Василівні диплома доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка».

Кафедра економіки та фінансів щиро вітає свою вже в минулому аспірантку, а тепер – викладача економічних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Гусятинський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя»!

Наталя, ми всі спостерігали непростий шлях Твого становлення як науковця. Сьогоднішній здобуток – це результат старання та завзяття, працьовитості й самовіддачі, сили волі і твердості духу.

Отож, Колего, бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка і підтримка близьких!

Наукового керівника д.е.н., проф. Панухник Олену Olena Panukhnyk вітаємо зі збільшенням когорти захищених здобувачів та поповненням у науковій школі.