Не зважаючи на повітряні тривоги, проблеми з електропостачанням та інтернет-зв’язком, ми продовжуємо навчати та навчатися!

27.10 відбулася зустріч студентів із головним бухгалтером ТОВ «СОЮЗ-АВТО» Жовнірович Іриною (м. Київ) в межах вивчення курсу «Податкова система» (керівник курсу – Маркович І.Б.).

Ми змогли зрозуміти, як держава допомагає платникам податків продовжувати займатися бізнесом в сучасних надскладних умовах шляхом зменшення податкового навантаження та спрощення процедур адміністрування податків, що здійснюються Державною податковою службою.

На жаль, через труднощі з електропостачанням у Києві, Ірина не змогла дати відповіді на усі запитання студентів, тому сподіваємося на черговий «візит» до студентів кафедри економіки та фінансів!

Щиро запрошуємо!