Кафедра економіки та фінансів активно залучає до освітнього процесу спеціалістів з реального сектору економіки, що дозволяє покращити рівень практичних навичок здобувачів вищої освіти.

Зокрема, цього тижня подібна зустріч відбулася за участі студентів кафедри із експертом з питань фінансової грамотності Андрієм Галицьким. Модераторами семінару стали викладачі - Андрій Крупка та Надія Зарічна.

«Яку цінність мають гроші, як вберегти і примножити заощадження, особливості функціонування фінансового сектору економіки» - про це та не тільки йшла мова на занятті в формі жвавого діалогу.

Щиро вдячні гостю та всім учасникам за корисно проведений час та до зустрічі на нових практикорієнтованих занять, які є хорошою традицією на кафедрі економіки та фінансів.