15 грудня 2022 року з ініціативи кафедри економіки та фінансів відбувся вебінар "Захист магістерки: психологічна підготовка".

Спікерка вебінару - наша колега, кандидатка психологічних наук, доцентка Ірина Періг (Кафедра психології ТНТУ , Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя ).

Ми раді співпраці з психологинею, адже її підтримка та поради допомагають студентам та, будемо відвертими, й викладачам тримати рівновагу, зберігати спокій, приймати реалії сьогодення і проживати кожен день на повну силу.

Ірина Періг провела цікаву та корисну зустріч. Пояснила, що включає психологічна підготовка, яку роль відіграють емоції. Надала рекомендацїї стосовно самодопомоги при підготовці до публічного виступу.

Нам вдалось попрацювати зі своїм тілом, попрактикувати релаксацію, навчитись техніці заземлення та дихання.

Сподіваємося, що зустріч з психологинею Іриною Періг допоможе майбутнім магістрам та бакалаврам пережити важливі моменти свого університетського життя без зайвих хвилювань та з високими результатами!