Фінансова грамотність займає ключове місце серед вмінь та навичок сучасного фахівця!!!

Для викладачів кафедри економіки та фінансів – це не просто виклик, а необхідність, пов’язана із професійною діяльністю. К.е.н., доценти Ірина Химич Iryna Khymych Ірина Маркович Iryna Markovych успішно завершили навчання за курсом «Фінансова грамотність для підприємців» та пройшли тестування в Національній он-лайн школі для підприємців «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України, що підтверджено отриманими сертифікатами. Всі отримані знання та навички будуть застосовані в теоретичному матеріалі дисциплін, а також представлені в практичних прикладах для здобувачів освіти спеціальностей 076 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».