Початок навчального року в університеті - час надій і нових сподівань!

Початок вересня – це початок навчального року у Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя! Це завжди час сподівань та очікувань, коли ми зустрічаємо нових студентів і радіємо поверненню старих друзів.

Цього року ми хочемо особливо привітати наших нових студентів, наших майбутніх фінансистів та підприємців, які поповнили ряди не лише першокурсників, але й другокурсників . Ви - наше майбутнє, і ми віримо в ваш потенціал та можливості, які ви принесете в університет. Новий етап навчання - це новий крок у вашій освітній кар'єрі, і ми готові підтримати вас на цьому шляху.

Пам'ятайте, що університет - це не лише місце для отримання знань, але і для саморозвитку, творчості та вдосконалення . Насолоджуйтесь кожною миттю цього навчального року і завжди прагніть до висот!