ПЕРЕМОГА НАШИХ СТУДЕНТІВ У МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ!

ПЕРШЕ МІСЦЕ СЕРЕД ПРОВІДНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ БІЗНЕС-ШКІЛ!

01 лютого 2023 року відбулося міжнародне онлайн-змагання EURO INNO CUP 2023 – симуляційна бізнес-гра “Discover, Innovation, Growth”, розроблена французьким професором європейської бізнес-школи Жан-Клодом Лареш.

Дана бізнес-гра ставить на меті розвиток у студентів практичних навичок управління бізнесом та прийняття відповідних управлінських рішень.

За три години протягом умовних п'яти років, приймаючи певні управлінські рішення, потрібно було максимізувати цінність товару для споживачів і привести компанію до найвищого прибутку!

У змаганні взяло участь 8 команд, які представляли:

Копенгагенську бізнес-школу (Данія),

Школу бізнесу та маркетингу ESIC (Іспанія),

Університет Мілану (Італія),

Університет Тільбург, Школа економіки та менеджменту (Нідерланди),

Університет Дунареа де Йос м. Галац (Румунія),

Паризьку школу бізнесу (Франція),

Швейцарську бізнес-школу (Швейцарія) і

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (Україна).

На запрошення професора Александра Капатіни з Університету Дунареа де Йос м. Галац (Румунія), з яким кафедра економіки та фінансів розвиває активну співпрацю, команду з України під керівництвом проф. Iryna Kramar представляли студенти саме нашої кафедри - Ольга Віцента (ППм-51), Назар Дем'янчик (ПП-11) і Дем'ян Якимів (ПП-11).

МИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ!!!!!

Це було надзвичайно цікаво й пізнавально! Нові знання та навички у сфері ведення бізнесу !

Пишаємося нашими студентами, які проявили справжню командну роботу, професіоналізм, ініціативність та легкість Задоволення з Вами працювати!!