Усе нові й нові випускники бакалаврату факультету економіки та менеджменту отримують дипломи про завершення навчання в #ТНТУ. Когось - чекатиме магістратура й аспірантура, когось - поважна робота за фахом, хтось повернеться для отримання диплому після захисту нашої держави і звільнення усіх територій нашої Країни .

Тож свіжі дипломи випускників липня отримали студенти Кафедра економіки та фінансів ТНТУ ! Освітній ступінь бакалавр здобули: 9 випускників спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», двоє з них - з відзнакою, та 17 випускників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримали дипломи бакалавра.

Щиро вітаємо цьогорічних випускників й бажаємо їм досягнути неймовірних перемог і здобутків у професійному й особистому житті!