Приєднуйся до команди успішних , ФІНАНСИСТІВ та ПІДПРИЄМЦІВ .

Кафедра економіки та фінансів ТНТУ

пропонує здобути престижні спеціальності:

072 «Фінанси, банківська справа та страхування»,

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Крім навчання Ти зможеш весело й пізнавально прожити студентське життя на повну!!!

У Тебе буде можливість навчатися за кордоном, адже ТНТУ співпрацює із 93 закордонними закладами вищої освіти з 21 країни , з якими укладено угоди про співробітництво у освітній і науковій сферах.

Влітку Ти зможеш пройти оплачувану практику в одній з міжнародних компаній закордоном, з якими у ТНТУ підписані угоди про співпрацю .

Наші студенти успішно працевлаштовуються, ТНТУ увійшов у ТОП-50 кращих вишів України на думку роботодавців!!!

Студенти спеціальностей #Фінанси_банківська_справа_та_страхування і #Підприємництво_торгівля_та_біржова_діяльність» щорічно є активними учасниками Міжнародного студентського форуму та різноманітних цікавих тренінгів!

А ще у нас хороший басейн, один із кращих у Західній Україні та величезний спорткомплекс!

ЧЕКАЄМО ТЕБЕ, приходь, щоб дізнатися деталі як поступити до нас на навчання!!!

Де: м.Тернопіль, вул.Руська 56, корпус № 2, читальна зала бібліотеки

Коли: 15 березня 2020 року, 11:00

Для навчання за спеціальностями "Фінанси, банківська справа та страхування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" вам необхідні сертифікати ЗНО з наступних предметів (для зарахування на 1 курс ):

Українська мова та література (обов'язковий )

Математика (на держбюджет), Історія України (платна форма навчання) .

Іноземна мова або Географія (на вибір).

Для зарахування на навчання на основі диплому молодшого спеціаліста (на 3 курс) необхідні сертифікати ЗНО з предметів:

Українська мова та література (обов'язковий)

Математика (на держбюджет), Історія України (платна форма навчання) .

Також є дійсними сертифікати ЗНО за 2017, 2018 та 2019роки, крім іноземної мови!!!

#фінанси #підприємництво #вступ2020

Довідки за телефоном 067 897 1000