З ініціативи кафедри економіки та фінансів ТНТУ компанія YouControl проведе онлайн-навчання з користування інформаційно-аналітичною системою для студентів та викладачів

Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до зустрічі!

Посилання на Zoоm:

YouControl – ІТ-компанія, яка розробляє сервіси на основі відкритих даних для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів.

Аналітичний онлайн-сервіс YouControl надає інформацію про фізичних та юридичних осіб на основі відкритих даних.

Унікальна технологія дає змогу оперативно отримати актуальну інформацію з численних джерел, включаючи державні та міжнародні реєстри. Система відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Спікер  ̶  фахівець з аналізу та візуалізації даних, менеджер з навчання та розвитку YouControl, Михайло Кольцов

Модератор  ̶  доцент кафедри економіки та фінансів, к.е.н., доцент Ірина Маркович