Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя та Кафедра економіки та фінансів ТНТУ запрошують на Х Міжнародну науково-практичну конференцію «Формування механізму зміцнення конкурентних позицій національних економічних систем у глобальному, регіональному та локальному вимірах».

Дата проведення: 31 березня 2023 року.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

1. Розвиток соціально-економічних систем мікро-, мезо- і макрорівня: конфлікт традиційних моделей та економічних реалій 21 століття.

2. Особливості інтеграції держави, бізнесу, науки, освіти в умовах цифровізації суспільства.

3. Роль і потенціал вітчизняного підприємництва у розвитку економічно стійкої держави.

4. Сучасний розвиток фінансового ринку України: можливості, виклики, загрози.

5. Інновації у глобальній біржовій сфері та банківській діяльності.

6. Страховий ринок України – каталізатор чи стримувач прогресивних змін у вітчизняній економічній системі?

7. Економічно ефективна торгівля: розуміння суті та сучасні підходи до її ведення.

8. Майбутнє конкурентоспроможності: розумне управління, розумні території, розумний бізнес.

9. Трансформація бізнес-процесів у контексті сталого розвитку.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма проведення конференції: дистанційна

Для участі в роботі конференції необхідно до березня 2023 року надіслати на адресу оргкомітету тези доповіді та сплатити організаційний внесок за реквізитами, які будуть надіслані після отримання тез.

Детальніше на сторінці конференції: https://bit.ly/41jEI49