Завідувачка кафедри економіки та фінансів д.е.н., професор Олена ПАНУХНИК взяла участь у Всеукраїнському форумі «Лідерство жінок під час війни», організатором якого виступила Київська школа державного управління імені Сергія Нижного.

Захід зібрав близько 600 жінок з різних регіонів нашої держави (ще понад тисяча учасниць долучилися онлайн) та мав на меті представити успішні приклади активностей жінок, які демонструють лідерство у різних сферах і стати платформою для пошуку шляхів об’єднання лідерок задля розвитку стійкості та сталого відновлення України.

Мотивуючими та яскравими були виступи спікерок, серед яких: Джанет Енн НАПОЛІТАНО – колишня Міністр внутрішньої безпеки США та діючий член Консультативної ради з питань розвідки при Президентові США, колишня губернатор штату Аризона; Оксана ЖОЛНОВИЧ – Міністр соціальної політики України; Ганна МАЛЯР – заступник Міністра оборони України; Валерія ІОНАН – заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції; Таміла ТАШЕВА – постійна представниця Президента України в АР Крим; Віра МИХАЙЛЕНКО – Голова вищого антикорупційного суду; Людмила ШУГАЛЕЙ – генерал-майор медичної служби, начальниця Військово-медичного управління Служби безпеки України та інші.