6 жовтня 2020 року відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри економіки та фінансів із Демкурою Тарасом - успішним підприємцем, меценатом, Головою Експертної ради роботодавців кафедри економіки та фінансів за спеціальністю "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ТНТУ, віце-президентом з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ІСС Ukraine. Спілкування було надзвичайно цікавим та мотивуючим. Оптимізм, щирість та відкритість гостя - це ті риси, які захоплюють та надихають студентів до започаткування власної справи. Сподіваємося, що настанови щодо необхідності розширення своїх знань навиків в сфері підприємництва, вмінь користування сучасними технологіями, соціальними мережами, поглиблення знань з іноземних мов стануть корисними для наших студентів. Пан Демкура Тарас поділився ідеями щодо створення власної справи, стартапів, новітніми тенденціями, які відбуваються у бізнес!!!