Студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у благодійному ярмарку солодкої випічки. Дівчата ретельно підготувались до заходу та спекли безліч смаколиків – рулетів, кексів, чізкейків, пиріжків та інших кулінарних шедеврів. Широкий асортимент власної випічки, виготовленої власноруч з присмаком домашнього затишку та щепкою любові не залишили байдужими студентство та працівників ТНТУ. Загалом від продажу солодких витворів молодих господинь вдалося зібрати понад 800 гривень. Шматочок солоденького не тільки смакує із задоволенням, а й робить добру справу, адже усі виручені на благодійному ярмарку кошти планують передати у організацію захисників безпритульних тварин «НОЇВ КОВЧЕГ». Також студентка гр. ПФс-42 Козак Зоряна повідомила, що 18 жовтня на кафедрі економіки та фінансів проводитимуть – збір їжі, одягу, ліків та медичних засобів для безпритульних тварин. Запрошуємо університетське студентство та всіх небайдужих приєднатися до заходу. Речі можна приносити у спорткомплекс «Політехнік» на кафедру економіки та фінансів в ауд. 204. ДОПОМАГАТИ СЛАБШИМ – НАШ ОБОВ’ЯЗОК!

к.е.н., асистент кафедри економіки та фінансів

Подвірна Тетяна Володимирівна