Крупка Андрій Ярославович

Посада:
доцент кафедри економіки і фінансів, заступник завідувача кафедри
Науковий ступінь:
кандидат економічних наук
Посилання на ORCID:

ОСВІТА

Тернопільський національний економічний університет, 2017. Кандидат економічних наук, спеціальність 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»

Тернопільський національний економічний університет, 2010. Спеціальність «Фінанси» (кваліфікація - магістр з фінансів).

Тернопільський національний економічний університет, 2009. Бакалавр, напрям підготовки/спеціальність – Економіка і підприємництво/ Фінанси.

ПРОФЕСІЙНІ ЗДОБУТКИ

З серпня 2010 року по жовтень 2011 року працював на посаді головного економіста відділу фінансів соціально-культурної сфери та соціального захисту населення Головного фінансового управління Тернопільської обласної державної адміністрації.

З листопада 2011 року по грудень 2014 року – аспірант кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

З грудня 2016 року – по квітень 2017 року викладач кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету.

З вересня 2017 року – завідувач відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

З вересня 2018 року – старший викладач кафедри економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, з серпня 2022 – доцент кафедри.

З вересня 2022 року - заступник завідувача кафедри економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

НАВЧАЛЬНА РОБОТА

Викладання та навчально-методичне забезпечення дисциплін:

Фінанси

Фінансові ринки

Біржова діяльність

Технологія та організація біржових торгів

НАУКОВА РОБОТА

Наукові інтереси:

Публічні фінанси, бюджетна система, фінансова політика, фінансові ринки

Автор більше 30 публікацй, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях.

Брав участь у виконанні науково-дослідних робіт за комплексними темами: «Формування фінансового механізму сталого розвитку України» (державний реєстраційний номер 0110U008613), «Фінансова політика інвестиційно-інноваційного розвитку України в умовах глобальних структурних зрушень» (державний реєстраційний номер 0112U000077), «Орієнтири підвищення ефективності бюджетних видатків соціального призначення» (державний реєстраційний номер 0114U000570).

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Гарант:

Освітньо-професійної програми першого рівня вищої освіти за спеціальністю  «Фінанси, банківська справа та страхування» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»)

УЧАСТІ У РОБОТІ КОНСУЛЬТАТИВНИХ ТА ДОРАДЧИХ ОРГАНІВ

Наукове консультування підприємств, установ, організацій:

Корпорація «Науковий парк «Інноваційно – інвестиційний кластер Тернопілля»

МІЖНАРОДНІ СТАЖУВАННЯ

«Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС»  Заклад освіти: Collegium Civitas, Warszawa/Університет «Колегіум Сівітас», м . Варшава, Польща Період 03.04.-15.05.2023 6 ЄКТС, 180 год.

СЕРТИФІКАТИ

Освітній модуль «Подолати кризу. Економічні виклики сучасності», сертифікат обсягом 6 академічних годин (2022).

Освітній модуль «Управління власними фінансами», сертифікат обсягом 6 академічних годин (2022).

УМІННЯ ТА НАВИЧКИ

Володіння мовами: Українська (рідна), Англійська (середній рівень).

Організатор профорієнтаційних заходів, круглих столів, екскурсій.

компетентний користувач пакету Microsoft Office, інструментами соціальних мереж – Facebook, Instagram, тощо.

Сертифікат володіння польською мовою на рівні B2 (сертифікат).

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагороджений грамотою Тернопільської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди святкування дня ТНТУ ім. І. Пулюя (2019 р.).

Подяка за популяризацію та відданість науці, а також за участь в наукових пікніках в м. Тернополі 19 травня 2019 року ( Центр науки Тернополя).

Подяка від управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації за активну участь та вагому підтримку науково-технічної творчості учнівської молоді у підготовці та проведенні обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки, присвяченому Дню Гідності та Свободи (2019).

Нагороджений грамотою ТНТУ ім. І. Пулюя за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток університету (2020).

Нагороджений грамотою директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА (2023).