Приємно починати новий навчальний рік з хороших новин!!!
Студентка спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Ліля Покришка недавно повернулася в Україну після завершення свого семестрового навчання в Університеті Валенсії. Враження від навчання в одному з найпрестижніших університетів Європи просто переповнюють!!! Розміщені фотографії лише частково можуть передати настрій, емоції та одержаний досвід.
У вільний від навчання час, на вихідні є можливість подорожувати та відвідати інші країни.
Навчання в Університеті міста Валенсія стало можливим завдяки участі нашої студентки у програмі Еразмус+, в рамках якої підписано угоду про співпрацю між ТНТУ та Університетом міста Валенсія.
Universitat de València - UV — вищий навчальний заклад у місті Валенсія. Цей університет заснований у 1499 році. Один з небагатьох європейських вишів, які мають свою Конституцію. За свою більш ніж п'ятивікову історію університет підготував сотні тисяч фахівців з різних напрямів класичної університетської освіти. Університет Валенсії протягом багатьох років і дуже охоче приймає у себе іноземних студентів. Угоди про студентський обмін підписані з більш ніж 300 університетами по всьому світу, включаючи Україну. В університеті навчається близько 60000 студентів.