У цей непростий час кафедра ЕФ намагається робити все можливе, щоб максимально підтримувати студентів і навчати допомагати іншим.

Надзвичайно актуальною є проблема пошуку здорового і ефективного рішення, як розвантажити свідомість від накопиченого стресу і подолати пригнічений емоційний стан, який шкодить нам в особистому житті, в роботі, навчанні, в спілкуванні з оточуючими.

На запрошення нашого партнера, Національного університету "Дніпровська політехніка", 15.11.2022 р. студенти та викладачі кафедри відвідали тренінг-консультацію професійного психолога.

Говорили про таке:

"Швидкі" способи зняття стресу - чи ефективні вони?

"Ілюзія" розслаблення через алкоголь чи наркотики.

Дія стимулюючих речовин на організм людини: швидке "полегшення" як початок руйнування.

Здорові, швидкі та дієві способи зняти стресу і покращення емоційного стану.

Дякуємо нашим партнерам за запрошення на захід і вкотре переконуємося, що СПІЛЬНО нам простіше долати труднощі, дбати про своє ментальне здоров’я, підтримувати один одного.