Як приємно перед новорічними святами зустрітися зі стейкхолдерами Освітньо-професійних програм Кафедра економіки та фінансів ТНТУ під час розширеного засідання за участі груп забезпечення та Експертних рад роботодавців, які є нашими надійними друзями та партнерами!

Ви тільки погляньте, яка професійна команда зібралася 29.12.2022 р. для внесення пропозицій по вдосконаленню Освітньо-професійних програм Фінанси, банківська справа та страхування та Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!

Окрім науково-педагогічних працівників кафедри економіки та фінансів, здобувачів освіти з нами були:

Demkura Taras – підприємець, колекціонер, меценат, віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine, к.е.н.

Юрій Дейнека – начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради

Ольга Колос – директор «Торговий дім «ІНТЕГРАЛ»

Наталія Яцишин – директор агентства ТАС life Тернопіль, к.е.н.

Михайло Тимошик – директор ТОВ «Маркетингові технології ПБС», к.е.н.

Юрій Сорока – директор департаменту фінансового контролінгу АТ "Райффайзен Банк"

Щиро дякуємо всім за участь , ми вже починаємо працювати над врахуванням Ваших пропозицій!