Хто сказав, що філософія це лише для дорослих? Хто сказав, що ляльковий театр, лише для дітей?

Сьогодні разом із студентами Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя Факультет економіки та менеджменту ТНТУ мали можливість приємно і з користю провести час у Тернопільський академічний театр актора і ляльки переглянувши виставу "Вар Сава. Син Сави". Вистава присвячена 300-річчю Григорія Савича Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета і педагога.

Для майбутніх банкірів і підприємців, ця постать цікава щей тим, що саме він зображений на 500 гривневій купюрі. А чому? Це вже тема для розмови у стінах університету.

Дякуємо Тернопільський академічний театр актора і ляльки за цікаву постановку і гарний вечір