Отримання відгуків, пропозицій від випускників є необхідною складовою системи забезпечення якості освітнього процесу на кафедрі економіки та фінансів, що досягається через отримання від усіх зацікавлених сторін пропозицій та зауважень до освітньо-професійної програми.

24 вересня 2024 року відбулася зустріч випускниці кафедри Інни ГУЛИ з гарантом другого рівня ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» Наталією ТИМОШИК.

Під час зустрічі учасники ґрунтовно проаналізували фахові компетентності та результати навчання майбутніх економістів, обговорили складові освітніх обов’язкових та вибіркових компонентів, ресурсне забезпечення реалізації ОПП, удосконалення якості підготовки та можливостей працевлаштування випускників у ПАТ Приватбанк.

За результатами обговорення вирішено продовжувати тісну співпрацю з випускниками минулих років щодо їх залучення до освітнього процесу.