Випускники спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

ОКСАНА БРОШКО - ВИПУСНИК КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ТА ФІНАНСІВ ТА ВІЙСЬКОВА ЗСУ!!!

Оксана Брошко, військовослужбовиця, яка боронить Україну на Запорізькому напрямку та керує ротою, в якій служать виключно чоловіки. Випускниця 2021 року кафедри економіки та фінансів ТНТУ за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». У студентські роки вирізнялася з-поміж одногрупників організованістю, дисциплінованістю, здавалася більш дорослою в юному віці. На старших курсах пішла навчатися на військову кафедру та з початком повномасштабної війни перейшла на носіння військової форми в лавах ЗСУ.

ВИПУСНИКИ 2022-2023 РОКУ

Петручок Юрій Володимирович, Рік закінчення - 2023 АТ АКБ "Львів". Менеджер з агро-кредитування

Парфутко Тетяна Олександрівна, Рік закінчення - 2023р  Фінансовий директор ГО «Українські студенти за свободу», «Центр Айн Ренд в Україні» та «Інститут Економічного Лідерства»

Димнич Яна Іванівна, Рік закінчення -2023 рік, ФОП (консультативні послуги у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів)